Sveiki. 

Džiugu, kad užsukote į mano puslapį.

Esu Jelena. Fotografavimas yra mano hobis, darbas ir didžiausia aistra.

Vaikystėje patikdavo stebėti žmones. Dažnai atsisėsdavau ant suolelio ir žiūrėdavau į praeivius: į jų elgesį, išvaizdą, mimiką, emocijas ir stengdavausi atspėti jų būdą, įsivaizduoti juos kitoj aplinkoj, net bandžiau sukurti jų gyvenimo istoriją, kaip kokį filmą. Buvo įdomu… Kol negavau iš tėčio dovanų fotoaparatą. Visai paprastą, juostinį… Ir gyvenimas pasikeitė. Fotografavau viską – draugus, klasiokus, mokytojus, savo šunį, gėles, vabalus, mišką. Naktimis maišiau chemikalus, užsidariusi vonioje ryškinau juosteles, su nekantrumu regėdavau, kaip ant fotografinio popieriaus pamažu atsiranda vaizdas. Stebuklas! Iki šiol dar turiu gerą šūsnį juodai baltų nuotraukų, nekokybiškų, bet padarytų su didele meile ir atsidavimu ir todėl labai brangių.

Praėjo metai, daug kas pasikeitė gyvenime, bet kai kurie dalykai liko ir dar labiau sustiprėjo. Iki šiol stebėjimas pro objektyvą teikia man didžiausią malonumą. Fotografuojant mano tikslas ne tik sustabdyti akimirką ir parodyti joje žmogų, bet ir užfiksuoti nepakartojamą dalelę jo gyvenimo istorijos. Todėl labiausiai vertinu natūralumą ir tikrumą: nesuvaidintas akimirkas, jausmus ir išgyvenimus, tikras emocijas, spalvas, šviesą ir pozas. Būtent šitie dalykai, mano nuomone, suteikia nuotraukai išliekamąją vertę.

Esu reportažinio stiliaus šalininkė. Labai mėgstu fotografuoti vaikus. Dievinu jų betarpiškumą ir tikrumą. Esu lanksti ir atvira įdomioms idėjoms ir pasiūlymams. Stengiuosi nestovėti vietoje ir nuolat tobulėti.

Noriu pasakyti ačiū  žmonėms, kuriuos fotografavau. Taip pat dėkinga tiems, kurie rytoj nuspręs pasikliauti manimi ir mano žvilgsniu.

 

Jeigu Jus sudomino mano darbai, susisiekite su manimi Jums patogiu būdu:

+370 686 06564 Vilnius

helenafoto.lt@gmail.com 

WWW.HELENAFOTO.LT